Prace ociepleniowe budynku

Trwają prace związane z ociepleniem budynku oraz montażem okien. Wewnątrz sprawnie działa ekipa elektryczna i hydrauliczna. Jesteśmy sporo przed czasem 💪

II Piętro w budowie

Murujemy II piętro. Prace idą zgodnie z harmonogramem. Nie tracimy czasu! Stolarka okienna na dwie pierwsze kondygnacje już zamówiona.

Parter w budowie

„Niech się mury pną do góry!”. Realizacja I etapu na Osiedlu Konstancji w Pile nabiera już konkretnych kształtów. W budowie parter budynku. Jak widzicie na zdjęciach, wykorzystujemy najlepszy na rynku materiał, czyli pustak ceramiczny Porotherm firmy Wienerberger – producenta słynącego z najlepszej jakości produktów.

Hala garażowa w budowie

W budowie podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. Widoczne już są bryły poszczególnych segmentów mieszkaniowych: A, B, C, D i E oraz przestrzenie boksów garażowych.  

Solidny fundament to podstawa!

Trwają prace przy wykonywaniu fundamentów. Wkrótce ruszamy ze ścianami piwnic oraz hali garażowej z zastosowaniem betonu wodoszczelnego najwyższej jakości – W10.   Kliknij w zdjęcie ⬇️ przygotowaliśmy dla Ciebie film z drona.

Prace ziemne rozpoczęte!

Teren naszej działki pomiędzy ulicą Kazimierza Wielkiego, Konstancji oraz ulica Wazów został ogrodzony i przygotowany do prac budowlanych.