O nas

Grupa spółek ONYX DEVELOPMENT  powołana została od 2017 roku do realizacji inwestycji deweloperskich w sektorze budownictwa wielorodzinnego oraz nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Obecnie ONYX DEVELOPMENT prowadzi inwestycje wielorodzinne w Pile (targowa3.pl i osiedlekonstancji.pl), Złotowie (brzuchalskiego39.pl) oraz Więcborku (krajenska2.pl). Docelowo działalność spółki skupiać się będzie na realizacji budynków wielorodzinnych w miastach powiatowych o liczbie mieszkańców przekraczającej 50 tys.

W 2019 roku ONYX DEVELOPMENT zakupiła teren inwestycyjny w samym sercu osiedla Zielona Dolina w Pile, tuż przy skrzyżowaniu ulic Promiennej i Równej na którym zamierza wybudować budynek usługowy o podwyższonym standardzie.

Siedziba spółki mieści się w Pile przy ul. dr Franciszka Witaszka 6, na II piętrze nowoczesnego biurowca klasy A  –  ONYX Business Point. W biurze sprzedaży mieszkań wykwalifikowany personel przy filiżance wysmakowanej kawy zaprezentuje aktualną ofertę mieszkań i przedstawi szczegóły techniczne rozwiązań stosowanych przy realizacji inwestycji.