O nas

Grupa spółek ONYX DEVELOPMENT powołana została od 2017 roku do realizacji inwestycji deweloperskich w sektorze budownictwa wielorodzinnego oraz nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Obecnie ONYX DEVELOPMENT prowadzi inwestycję wielorodzinną w Pile o nazwie Osiedle Konstancji – I etap (osiedlekonstancji.pl). Wkrótce rozpocznie się również budowa II etapu tego osiedla. Na ukończeniu jest również inwestycja mieszkaniowa w Więcborku (krajenska2.pl). W trakcie realizacją są również budynki jednorodzinne Nad Gwdą oraz Villa Nova. Wkrótce rozpoczynają się prace budowlane apartamentów w Inowrocławiu, inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Podchorążych w Pile oraz centrum logistycznego w Pile.

Zakończona została budowa budynku wielorodzinnego w Pile przy ulicy Targowej 3 (targowa3.pl) oraz w Złotowie przy ulicy Brzuchalskiego 39 (brzuchalskiego39.pl).

W 2019 roku ONYX DEVELOPMENT zakupiła teren inwestycyjny w samym sercu osiedla Zielona Dolina w Pile, tuż przy skrzyżowaniu ulic Promiennej i Równej, na którym powstanie budynek wielorodzinny z usługami w parterze o podwyższonym standardzie (promiennapremium.pl)

Siedziba spółki mieści się w Pile przy ul. dr Franciszka Witaszka 6, na II piętrze nowoczesnego biurowca klasy A  –  ONYX Business Point. W biurze sprzedaży mieszkań wykwalifikowany personel przy filiżance wysmakowanej kawy zaprezentuje aktualną ofertę mieszkań i przedstawi szczegóły techniczne rozwiązań stosowanych przy realizacji inwestycji.