O inwestycji

Promienna PREMIUM to …

 • Plany Budynek zlokalizowany będzie w Pile na Zielonej Dolinie, na działce wydzielonej przez ulice Promienna - Równa - Kazimierza Wielkiego. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na IV kwartał 2020, a ich zakończenie na I kwartał 2022 roku

 • 21

  Mieszkań i apartamentów Zaprojektowane są na 3 kondygnacjach budynku, zaczynając od I piętra. W ofercie są mieszkania i apartamenty od 1 do 4 - pokojowych, na powierzchniach od 32 do 97 m2. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będzie Penthouse z przynależnym tarasem i indywidualnym przystankiem windy.

 • 20

  Miejsc garażowych W hali podziemnej pod budynkiem w opcji do zakupu.

 • 10+28

  miejsc zewnętrznych 10 miejsc postojowych dedykowanych dla mieszkańców i 28 przynależnych do lokali usługowych w parterze

 • Komórki lokatorskie Na kondygnacji "-1" zaprojektowano 10 komórek lokatorskich, o różnych powierzchniach. Komórki są dodatkowo płatne. Decyzja o ich zakupie pozostaje w gestii klienta.  

 • CENA Ceny mieszkań i apartamentów są zróżnicowane, zależne od powierzchni oraz kondygnacji. Rozpoczynają się od kwoty 5.300 zł/m2

 • Jakość PREMIUM Budynek został zaprojektowany w oparciu o ponadstandardowe rozwiązania. Wszystkie mieszkania i apartamenty wyposażone będą w klimatyzację, rolety zewnętrzne (elektryczne), wysokiej klasy wideodomofony. Na częściach wspólnych będzie możliwość skorzystania z wi-fi, a energia elektryczna dostarczona zostanie z paneli fotowoltaicznych ulokowanych na dachu. Przy budynku planowane jest również funkcjonowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.      

 • Komfort mieszkańców Komunikacja pionowa w budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała kondygnacje od -1 do 3.    

 • Relaks w Atrium Kształt budynku przypomina trapez. W jego środku, na poziomie 1 piętra zaprojektowane zostało zielone Atrium. To unikatowe w Pile miejsce będzie służyło wypoczynkowi oraz spotkaniom mieszkańców. Ściany otaczające Atrium wykonane będą ze szkła, co pozwoli mieszkańcom na podziwianie uroków tej wyjątkowej przestrzeni, przechodząc przyległym korytarzem.    

 • Solidność Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz pustaków ceramicznych (porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Budynek ocieplony będzie wełną mineralną oraz wyposażony w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną gładziami. Loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami metalowymi zgodnymi z wizualizacją.

 • Ogrzewanie miejskie z sieci MEC-u W cenie mieszkania grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników na ogrzewanie podłogowe, grzejniki kanałowe lub ogrzewanie mieszane (za dopłatą).

 • Extra wsparcie Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.