Kończymy elewację!

Prace przy elewacji dobiegają końca. Budynek coraz bardziej przypomina obraz z wizualizacji. Wewnątrz ruszyły już prace związane z wykończeniem części wspólnych oraz hali garażowej. Wkrótce ruszamy z pracami brukarskimi oraz wykończeniem balkonów.

Nowy projekt korytarzy i klatki

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Pile wymaga wyjątkowej oprawy. Przygotowaliśmy nowy projekt aranżacji przestrzeni komunikacyjnych na Targowej 3. Stawiamy na elegancką i ponadczasową wykończenie, nawiązujące do elewacji budynku. Zastosowana będzie min. cegła, okleiny drewniane, tapety, lustra, lamele oraz srebrne dodatki.

Zakończenie stanu surowego, montaż stolarki okiennej, początek prac elewacyjnych

Zakończenie stanu surowego, montaż stolarki okiennej, początek prac elewacyjnych. Kliknij w zdjęcie ⬇️ przygotowaliśmy dla Ciebie film z drona.

II PIĘTRO w budowie

Zgodnie z harmonogramem budowlanym realizujemy właśnie prace na II piętrze. Wkrótce pojawią się ścianki działowe mieszkań. Wykonamy wówczas zdjęcia mieszkań z żurawia, tak aby nasi klienci będą mogli zapoznać się z rozkładem mieszkań nie tylko na rysunkach projektowych.

I PIĘTRO w budowie

Zakończyliśmy prace kolejnego etapu robót. Strop nad parterem został odebrany. Mury pierwszego piętra pną się ku górze. Widoczne są przestrzenie na okna oraz zamontowane balkony. Nabywcy mieszkań na tej kondygnacji z zainteresowaniem śledzą postępy prac.

Hala garażowa w przygotowaniu

Dzisiaj pokazujemy to czego nie widać z zewnątrz ???? Parter w budowie – z przodu mury na pełnej wysokości, a w środku ogrom wykonanej już pracy! Hala garażowa w przygotowaniu.

Budujemy PARTER

„Niech się mury pną do góry!”. Nasz blok przy Targowej 3 w Pile nabiera już konkretnych kształtów. W budowie parter budynku. Jak widzicie na zdjęciach, wykorzystujemy najlepszy na rynku materiał, czyli pustak ceramiczny Porotherm firmy Wienerberger – producenta słynącego z najlepszej jakości produktów.

Wizualizacja aranżacji mieszkania 3D

Urządzanie mieszkania dla jednych jest przyjemnością, dla drugich poważnym wyzwaniem. Jak zaaranżować wnętrze, żeby wszystko do siebie pasowało? Warto postawić na ponadczasową biel, która idealnie współgra z drewnem. Zobaczcie, jak ten idealny duet wpasował się w nasze 3 – pokojowe mieszkanie „D” na Targowej 3.

Wizualizacja klatki i korytarza

Aranżacja klatki i korytarzy nawiązuje do kolorystyki i materiałów użytych na elewacji budynku na Targowej 3. Powielamy tu motyw cegły oraz ciemnego koloru w dodatkach. Elementy drewniane nawiązują do drzwi prowadzących do mieszkań i jednocześnie ocieplają wizualnie wnętrza. Stawiamy ma wysokie walory estetyczne oraz jakość wykonania!

ONYX Development partnerem IV edycji Pilskiej Akademii Umiejętności

ONYX Development został partnerem IV edycji Pilskiej Akademii Umiejętności. Celem tego programu jest pobudzanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży poprzez wzrost wiedzy na temat: współczesnych form promocji, tworzenia planu marketingowego oraz prowadzenia działalności gospodarczej. ONYX Development został patronem pięcioosobowej grupy młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych w Pile.