Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dslabstr/domains/onyxdevelopment.pl/public_html/targowa3/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Aktualności - Targowa 3

Klatka schodowa okiem fotografa

Zakończyliśmy prace wykończeniowe wiatrołapu oraz klatki schodowej według projektu biura pani Pauliny Majcherek. Wystrój wnętrza nawiązuje do elewacji, stąd zastosowanie cegły oraz koloru czarnego i grafitowego. Klimatyczny charakter podkreślony został zabudową w kolorze ciemnego orzecha oraz dymionym lustrem. Całości dopełniają szare tapety obiektowe i srebrne dodatki.

Ostatnie szlify w zagospodarowaniu zewnętrznym

Zakończony został etap nasadzeń zieleni oraz wyłożenia kamieniem ozdobnym przyległych stref. Postawiliśmy na kwitnące rośliny wieloletnie, jak hortensje, hosty oraz szałwię. Ich uzupełnieniem stały się kuliste tuje, platany oraz świerki serbskie. Czekamy na pierwsze, kwitnące jeszcze w tym sezonie, okazy.  

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu

ONYX przygotował niespodziankę dla nabywców mieszkań na Targowej 3 – panele fotowoltaiczne na dachu. Będą one dostarczały energię elektryczną do powierzchni wspólnych, co obniży koszty utrzymania tych stref przez przyszłą wspólnotę.

Kończymy elewację!

Prace przy elewacji dobiegają końca. Budynek coraz bardziej przypomina obraz z wizualizacji. Wewnątrz ruszyły już prace związane z wykończeniem części wspólnych oraz hali garażowej. Wkrótce ruszamy z pracami brukarskimi oraz wykończeniem balkonów.

Nowy projekt korytarzy i klatki

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Pile wymaga wyjątkowej oprawy. Przygotowaliśmy nowy projekt aranżacji przestrzeni komunikacyjnych na Targowej 3. Stawiamy na elegancką i ponadczasową wykończenie, nawiązujące do elewacji budynku. Zastosowana będzie min. cegła, okleiny drewniane, tapety, lustra, lamele oraz srebrne dodatki.

Zakończenie stanu surowego, montaż stolarki okiennej, początek prac elewacyjnych

Zakończenie stanu surowego, montaż stolarki okiennej, początek prac elewacyjnych. Kliknij w zdjęcie ⬇️ przygotowaliśmy dla Ciebie film z drona.

II PIĘTRO w budowie

Zgodnie z harmonogramem budowlanym realizujemy właśnie prace na II piętrze. Wkrótce pojawią się ścianki działowe mieszkań. Wykonamy wówczas zdjęcia mieszkań z żurawia, tak aby nasi klienci będą mogli zapoznać się z rozkładem mieszkań nie tylko na rysunkach projektowych.

I PIĘTRO w budowie

Zakończyliśmy prace kolejnego etapu robót. Strop nad parterem został odebrany. Mury pierwszego piętra pną się ku górze. Widoczne są przestrzenie na okna oraz zamontowane balkony. Nabywcy mieszkań na tej kondygnacji z zainteresowaniem śledzą postępy prac.

Hala garażowa w przygotowaniu

Dzisiaj pokazujemy to czego nie widać z zewnątrz ???? Parter w budowie – z przodu mury na pełnej wysokości, a w środku ogrom wykonanej już pracy! Hala garażowa w przygotowaniu.

Budujemy PARTER

„Niech się mury pną do góry!”. Nasz blok przy Targowej 3 w Pile nabiera już konkretnych kształtów. W budowie parter budynku. Jak widzicie na zdjęciach, wykorzystujemy najlepszy na rynku materiał, czyli pustak ceramiczny Porotherm firmy Wienerberger – producenta słynącego z najlepszej jakości produktów.