O inwestycji

Osiedle Sztuk Pięknych to …

 • Plany Zespół 4 budynków zlokalizowany będzie w Pile przy ulicy Grottgera/Podchorążych na działkach o numerach 275/3 i 275/8. W miejscu tym funkcjonował niegdyś wojskowy basen "Szuwarek". Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło 1 grudnia 2021, a ich zakończenie planowane jest na 30.06.2023 r.

 • 93

  Mieszkania i apartamenty Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały na 3 kondygnacjach w budynkach A i B oraz 4 kondygnacjach w budynkach C i D. Dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe oraz apartamenty na ostatnich piętrach w przestronnymi tarasami.

 • 105

  Miejsc postojowych W każdym z budynków przewidziano podziemną halę parkingową, w której zaprojektowano garaże oraz miejsca postojowe. Na zewnątrz znajdować się będą standardowe miejsca parkingowe oraz stanowiska z możliwością wykupu do indywidualnego użytku.

 • Komórki lokatorskie Dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania, zaprojektowano komórki lokatorskie o różnych powierzchniach. Zlokalizowane one będą w hali garażowej w każdym z budynków.

 • Komfort mieszkańców Komunikacja pionowa w każdym budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała piętra od -1 do 3.    

 • Ogrzewanie z miejskiej sieci energetycznej W standardzie wykończenia znajdą się m.in. grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników tradycyjnych na ogrzewanie podłogowe lub mieszane.

 • Solidność Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz paroprzepuszczalnych pustaków ceramicznych (Porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Budynek ocieplony będzie steropianem oraz wyposażony w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną maszynowym tynkiem gipsowym. Tarasy, balkony, loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami metalowymi, a okna portfenetrami szklanymi.

 • Nazwa osiedla Inspiracją do nazwania tej inwestycji Osiedlem Sztuk Pięknych stało się sąsiedztwo ulic, których patronami są wybitni polscy malarze: Artur Grottger, Wojciech Kossak, Jan Styka oraz słynny rzeźbiarz Xawery Dunikowski. Ten artystyczny wymiar znajdzie odzwierciedlenie w projekcie wykończenia powierzchni wspólnych inwestycji.

 • Relaks na dziedzińcu Układ 4 budynków pozwolił na zaprojektowanie wewnętrznego dziedzińca, który zostanie zagospodarowany zielenią, ławeczkami i klimatycznym oświetleniem. Wraz z ogródkami należącymi do mieszkań na parterze, będzie stanowił przyjazną strefę służącą wypoczynkowi mieszkańców nieruchomości. Atutem tej nieruchomości jest sąsiedztwo pilskiego Aquaparku oraz sieć ścieżek rowerowych doskonale skomunikowana z pobliskimi terenami rekreacyjnymi.

 • CENA Ceny mieszkań i apartamentów zróżnicowano w zależności od kondygnacji, powierzchni i położenia. Wpłaty regulowane są w transzach na mieszkaniowy rachunek powierniczy.

 • Extra wsparcie Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.