Wkrótce przekazanie mieszkań nabywcom!

Budynek na Krajeńskiej 2 został ukończony przed czasem! Wkrótce przekażemy klucze wszystkim nabywcom i rozpoczną się prace adaptacyjne w mieszkaniach. Przed nami ostatnie szlify związane z oznakowaniem inwestycji i malowaniem klatek.

Kończymy elewację!

Elewacja budynku na Krajeńskiej 2 już prawie gotowa. Zostały zamontowane okna oraz balkony. Inwestycja nabiera wizualnych rumieńców 🙂 W środku wykonana została instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz tynki wewnętrzne. Kończymy również montaż instalacji c.o. Zaczynamy prace związane z klejeniem płytek gresowych na balkonach oraz wylewaniem posadzek.

Zamknęliśmy DACH!

Zakończyliśmy montaż stolarki okiennej. Trwają prace elewacyjne. Wkrótce rozpoczynamy roboty instalacyjne z branży elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Jesteśmy 2 miesiące przed czasem !

III PIĘTRO zakończone!

Budynek w pełnej okazałości. Osiągnęliśmy stan surowy otwarty. Obecnie czekamy na montaż stolarki okiennej. Wkrótce rozpoczną się prace związane z instalacją elektryczną.

II PIĘTRO wybudowane

Zgodnie z harmonogramem zakończyliśmy budowę I piętra. Strop nad parterem oraz I piętrem został odebrany. Widoczna jest już bryłą budynku i przestrzenie na okna oraz balkony. Nabywcy mieszkań na tych kondygnacji z zainteresowaniem śledzą postępy prac.

Budujemy PARTER

„Niech się mury pną do góry!”. Nasza najnowsza inwestycja mieszkaniowa w Więcborku na osiedlu BOWiD nabiera już konkretnych kształtów – w budowie parter budynku. Nasi klienci wielokrotnie docenili stosowanie przez nas solidnych materiałów, dlatego na Krajeńskiej 2 budujemy również z pustaka ceramicznego Porotherm firmy Wienerberger.

Teren inwestycji

Wkrótce zaczynamy. Zapraszamy do rezerwacji.